Jingle Factory ismiyle 2004 yılında kurulduk. Reklam müzikleri, film-dizi müzikleri, single-albüm prodüksiyonları başta olmak üzere sayısız projeye imza attık. İlk günden bugüne; birlikte çalıştığımız tüm reklam ajansları, yapım firmaları, kurum ve kişiler için beklentileri ve bütçeleri doğrultusunda en iyisini yapmaya özen gösterdik.

Müziğin ticari bir boyutu olmakla birlikte, müziğe işten ziyade sanatsal bir gözle bakmaya özen gösterip, üstlendiğimiz yapımlara her zaman artı bir değer katmaya çalıştık. Müşterilerimiz ve kendimizin bu anlamda mutluluğunu hep ön planda tuttuk ve bu anlayışla devam etmekteyiz.


Emre Sarıtunalılar (Kurucu Ortak - Prodüktör):

Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji okudu, İşletme Yöneticiliği dalında yüksek lisans yaptı. Circus, Indigo, Tria ve Kesmeşeker gruplarının bateristliğini yaptı.

Prodüksiyon aşamasının başlangıcından teslimine kadar olan her türlü sürecin yönetimini üstlenmektedir.

Eray Uygur (Kurucu Ortak - Prodüktör):

İstanbul Teknik Üniversitesinde Kimya Mühendisliği okudu, İTÜ Miam’da Ses Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Circus, Indigo, Cape gibi birçok grupta gitaristlik yaptı.

Projelerin hayata geçmesi aşamasında; beste, aranje, kayıt ve mix gibi tüm prodüksiyon aşamalarını yönetmektedir.

Gürkan Kömürcü (Besteci-Aranjör):

İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünü bitirdikten sonra ses ve kayıt teknolojileri üzerine akademik eğitimini tamamladı. Film ve dizi müzikleri alanında besteci ve aranjör olarak birçok işe imza attı.

Ömür Öztürk (Ses Mühendisi):

İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği lisans eğitiminden sonra, İ.T.Ü Müzik İleri Araştırmalar Merkezi’nde ses mühendisliği ve tasarımı bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Post Office, Plato Film, Digiflame gibi firmalar altında ve serbest çalışan olarak, birçok dizi ve sinema filmi için ses tasarımı ve miksaj yaptı.

Aytuğ Yaprak Tol (Hukuk):

Koç Üniversitesi Hukuk bölümünü bitirdikten sonra, Galatasaray Üniversitesi’nde fikir ve sanat eserleri hukuku alanında yüksek lisansını tamamladı.

Helim Durdu (Muhasebe):